قوانین وب سایت جادوی کلام

در این وب سایت (www.jaduyekalam.com) قصد داریم جدید ترین و بروزرترین آموزش ها در حوزه (فن بیان، سخنرانی، ارتباطات و بهبود فردی) را با شما به اشتراک بگذاریم.

این وب سایت  (جادوی کلام) کاملا منطبق بر چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. بدین منظور رعایت قوانین سایت الزامی است. این قوانین شامل فهرست مفاد محتوای مجرمانه http://internet.ir/crime_index.html می باشد.

  • در این وب سایت، برای رشد، یادگیری و ارتقاء مهارت های فن بیان، سخنرانی و ارتباطی، فهرست مقالات و فایل های صوتی و تصویری رایگانی در اختیار بازدیدکنندگان قرار داده ایم.
  • شما می توانید از اطلاعات و محتوای سایت استفاده و به راحتی آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارید (البته با ذکر منبع)
  • سوالات، اشکالات و دیدگاه های خود را می توانید از روش های (تیکت، ارسال ایمیل به آدرس “sr_asadbeigy@yahoo.com” و بخش دیدگاه ها در مقالات) با ما مطرح کنید.
  • لطفا سوالات غیر مرتبط با رسالت سایت را برای ما ارسال نکنید. همچنین دقت بفرمایید که متن سوال را به زبان فارسی بنویسید تا پاسخگویی به سوالات شما راحت تر و سریع تر صورت گیرد.
  • در ارسال دیدگاه ها، لطفا موازین اخلاقی و فرهنگی را رعایت کنید و در ارسال نظرات و پاسخ های نامناسب و بی ادبانه جدا خودداری کنید. به دلیل این که مسولیت هر کاربر در این سایت به عهده خود می باشد، بنابراین در نوشته های خود دقت لازم را مبذول بفرمایید.